ukrainian-myphs.jpgПредлагаем Вам книгу издательства "Такi справи" от автора Сергея Плачинди "Як українські міфи по світу розійшлися".
Для общего представления несколько слов из прес-релиза:
"Книжка задумана видавцем як альманах, у якому впевнено та переконливо мали бути подані і багаторічна праця автора з фольклорних пошуків Україною, і міфи індоєвропейських народів із так званими «блукаючими» сюжетами, які, на думку упорядника, вийшли з лона давньоукраїнської міфології, і уривки з праць Івана Франка та Володимира Шаяна – що усе вкупі і творить унікальність цього видання. У цій книзі вперше предковічний усний народний епос України подається розлого, всебічно – у двох найголовніших взаємодоповнюючих аспектах: друкуються українські міфи та легенди, що старовинніші від єгипетських пірамід, і подається у розширеному та доповненому варіанті науково укладений словник давньоукраїнської міфології.
Автор доводить, що давньоукраїнська міфотворчість формувалася понад сім з половиною тисячоліть – ще за ранньої трипільської доби, як підтверджують фахівці-історики і археологи. І людська цивілізація почалася саме тут, на теренах давньої України, де й було одомашнено коня і винайдено колесо."

Также детальнее о книге можно почитать здесь

Обращаться можно по электронной почте melonflavor [гав] gmail [тчк] com